umbes kudumine

 

Kootud mütsid

Raske ette kujutada midagi enamat turustatav garderoob mees kui kübarad. Mütsid, kübarad on alati olnud kaks ülesannet kaitsta külma, halva ilma ja olid rafineeritud kaunistamiseks. Kootud mütsid võtabVõibolla, ei ole ühe objekti WC ei erine näiteks erinevaid mudeleid, nagu tavaline lagi.  Eriline koht seas kübarad kootud mütsid võtta.

Kudumis Näputöö vana kui aeg ise.  Esimene asi, et inimesed õpivad tegema lõnga kududa lemmiklooma riided ise. Sellest ajast peale lennanud tuhandeid aastaid, kuid isegi nüüd  kootud mütsid kasuks kaasaegse moe ja kuulsad disainerid.  Tänane kootud mütsid olid erakorralise erinevaid kujundeid, värve, kaunistusi ja suurusega.

Kootud baretid, flirty naissoost pea kroonib, romantiline-cap torud või korgid lahtiselt viskoosne naeruväärne pom-poms, tutid või stiliseeritud "Budenovka" lugematu disain fantaasiad kehastab tavalise korgiga. Stocking müts on juba ammu võistluskalendri spordi-ja noorsootöö mood.

Lihtne ühe-värviline müts, kaunistatud bitti karusnaha, kive ja prossid annab ka kõige tavalise naise tüüpi flirty salapära.  Ütlematagi selge, et käsitsi kootud müts parima pea-tükis, sest see kaitseb pea mitte ainult külm, kuid ülekuumenemist. Selle struktuur võimaldab peanaha hingata.

Tight "ei hinga" müts ei kahjusta mitte ainult selleks, et ülekuumenemise tähtsamaid kehaosi aju. See tükk on haiget oma peanahka. Kas on mingi ime, et paljud inimesed on langus talvehooajal hakata meeletult püüab parandada kahjustatud juuste vale mütsi? Aga see oli palju lihtsam katastroofe ennetada, mitte ravida.

Samal põhjusel, kootud mütsid peab olema kohal kappi ruumi pärast laste kaasnema ebaküpsed lapse organism on väga lihtne kahjustada vale valik rõivad ja peakatted. Muidugi valik lapse  kootud mütsid käsitsi tuleb läheneda väga ettevaatlikult ja parem tellida laste kudumise kübarad meistrid spetsialistid.

Kootud mütsid peaaegu kunagi minema stiilis, tuntud moe shutnitsa. Ja nüüd, meie tänavatel jälle tagasi flirty villa cap kulunud noormees meie emad või isegi vanaemad.  See tähendab, et ilus, elegantne ja mugav kate on nõudlust alati ja kunagi ilmub ringlusse.  Siiski ei ole kõik nii lihtne.

To armastatud Beanie on elanud pika vanus, ja alati rahul peate veenduma, et see ei sisaldanud ainult kvaliteetseid materjale ja värvained. On vaja cap oli seotud käed selle kapten ja alati käsitsi.  Asjad käsitöö kvaliteetse ja ainulaadse maitse, sest kapten seab neid mitte ainult oma oskuste, annete ja aega, kuid tema suhtumine.

Niisiis, see asi täiesti originaal ja eksklusiivne.  Kõigi oma vooruste, knit Mütsid käsitöö ja võib olla suur originaal ettevõtete kingitus oma töötajatele või oma klientide, partnerite ja kolleegidega.  Võibolla on see originaal suveniiride tehtud firma värve kandev firma logo, aitab tugevdada meeskonnavaimu töötajate hulgas.

Lisaks on funktsionaalne ja stiilne suveniiride enneolematu avalikustamismeetmete temppu.  For elegantne, käsitsi kootud kork ei jää märkamatuks ja kunagi läheb moest. Põhineb materjalid www.jemper.ru

Seonduvad postitused:
  1. Kootud ujumisriided

võtab müts, kootud barett, kudumisvardad